Ökölvívás szakosztály

1102 Budapest, Szent László tér 20.

Termünk üres 06:00-10:00 illetve 20:00-22:00 között, mely időben bérelhető.

Szakosztályvezető: Turbucz Gábor | +36 30 515 4262

A 2019-es Felnőtt Magyar Bajnokságon a Kőbánya Sport Club Ökölvívó szakosztálya 12 versenyzővel vett részt.
2019 december 11. - Budapest

Sportolóink közül heten érmet is szereztek, nekik ezúton is szívből gratulálunk!

Sípos Hajni - Bronz érem

Hatalmas gratuláció a versenyzőinknek, nagyon büszkék vagyunk rátok! Így tovább jövőre is!

tovább

A KSC ökölvívói Egerben, a Junior OB-n ragyogó eredményeket értek el!
2019 október 21. - Eger

Szenzációs Magyar Bajnoki címmel és érmekkel tértek haza!
7 indulóból 5 érmesünk lett és csapatban második helyen zártunk.

🥊 Szűcs Richárd 60kg 🏵
Edzőink Kovács Mária, Béni Miki, Milál József, csapatvezetőnk Turbucz Gábor!

Gratulálunk minden versenyzőnknek és edzőiknek!

A képen látható Milak József, Kovács Mária, Gurubi Dóra, Makai Dominik, Horváth Kevin, Molnar Roland, Szűcs Richard, Drobilich Gábor, Lebengut Balázs, Béni Miklós, Turbucz Gábor.

Katona Krisztofer Rodrigo Serdülő Magyar Bajnokságot nyert!
2018 október 27. - Kaposvár

Október 24. és 27. között, Kaposváron rendezték meg az ökölvívók 13-14 éves korosztályának országos bajnokságát. A KSC ökölvívó szakosztályát öt sportoló, Gurubi Dóra, Szűcs Ricsi, Drobilich Gábor, Sándor Károly és Katona Krisztofer Rodrigo képviselte. Katona Krisztofer Rodrigo 37 kg-ban, fantasztikus öklözéssel, Országos Serdülő Magyar Bajnokságot nyert!
Gratulálunk a versenyzőnek és az őt felkészítő sportszakembereknek egyaránt!

tovább

Ifjúsági Ökölvívó Országos Bajnokság
2014 november 6-9. - Debrecen

Ifjúsági ökölvívóink két dobogós helyezést szereztek korosztályuk országos bajnokságán.

Turbucz Sándor a 64 kg-s súlycsoportban bokszolt a döntőben, s végül ezüstérmet szerzett.
Ruslán Belyy a 91kg-osok között állhatott fel a dobogó harmadik fokára.
Abai János a 69 kg-sok között küzdött, ezennel, sajnos, nem sikerült helyezést elérnie.

A versenyzőknek és edzőjüknek, Mikó Lászlónak is gratulálunk!

Papp Nikolett aranyérmet nyert az Ökölvívó Magyar Bajnokságon!
2014 október 28-31. - Eger

2014. október 28. és 31. között Eger adott otthont az idei év legrangosabb hazai női ökölvívó eseményének, a Magyar Bajnokságnak.
Négy korcsoportban (elit, junior, ifjúsági, serdülő) mérkőztek meg a hölgyek.
Az elit kategóriában, a 69 kg-os súlycsoportban Papp Nikolett állhatott a dobogó legmagasabb fokára, s teljesítményével elnyerte a torna legjobb ökölvívója címet is.
Az ifjúságiak között, + 81 kg-ban, Karacs Anni győzött, a junioroknál, 54 kg-ban, Sebestyén Dorina nyakába akasztották a bronzérmet.
A szeptemberben, szintén Egerben megrendezett Serdülő Országos Bajnokságon Bessenyői Márkó és Danyi Nikolász is bronzérmet szerzett.
Az október közepén, Szigetszentmiklóson lebonyolított Junior Országos Bajnokságon Kolompár Erik ért el harmadik helyezést a 66 kg-os súlycsoportban.